The Blue Highway
Jak zagęścić rzęsy - Wersja do druku

+- The Blue Highway (http://www.thebluehighway.com)
+-- Dział: URODA (http://www.thebluehighway.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Porady urodowe (http://www.thebluehighway.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Jak zagęścić rzęsy (/showthread.php?tid=65)Jak zagęścić rzęsy - milosniczka_biegania - 10-21-2016

Witajcie dziewczyny.


Mam strasznie rzadkie rzęsy i wręcz marzę o tym, żeby były choć trochę gęstsze. Jak patrzę na te wszystkie reklamy o uwodzicielskich oczach to mam czasem ochotę się popłakać. Jakie są wasze sposoby na zagęszczenie, pogrubienie i wydłużenie rzęs? Doradźcie coś!


RE: Jak zagęścić rzęsy - Lusia - 10-21-2016

Hm a może powinnaś sobie po prostu doczepić rzęsy? Możesz też spróbować specjalnych odżywek do rzęs - są dosyć drogie, ale podobno niesamowicie skuteczne. Pamiętaj żeby jeść zdrowo, może dlatego ci rzęsy wypadają, bo nie masz witamin?


RE: Jak zagęścić rzęsy - fanka retro - 02-24-2017

Żeby mieć takie jak w reklamie to tylko i wyłącznie doklejane rzęsy. Żaden tusz czy kosmetyk Ci nie zrobi rzęs do nieba, nie ma się co łudzić. Jeśli jednak wolisz naturalne drogi, to jest w drogeriach wiele różnego rodzaju odżywek do rzęs, które pogrubiają włoski. Ja sama stosuję czarną hennę do rzęs żeby je zagęścić i nadać im głębszy kolor, dzięki temu wyglądają na dużo gęstsze i dłuższe.

Jako ciekawostkę mogę  też powiedzieć, że wcale nie trzeba mieć super długich rzęs, żeby na takie wyglądały. Jak zrobisz sobie eyelinerem kreskę na górnej powiece to i rzęsy się wydają gęstsze  Oczko