Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piękny uśmiech to pewność siebie
Hej. Mam mały problem. Otóż mój uśmiech nie jest piękny. W ogóle się zresztą nie uśmiecham, ponieważ gdy byłam nastolatką, dostałam z łokcia porządnie w zęby podczas meczu i bardzo wykrzywiło mi dwójkę. Jest ona teraz lekko szara, znacznie się wyróżnia spośród innych zębów. Przez to nie czuję się atrakcyjnie. Próbowałam wybielić chociaż tego zęba ale się nie da. Czy możecie polecić jakieś mocne preparaty wybielające? Albo w ogóle może macie pomysł co mogę zrobić, aby znów cieszyć się pełnym uśmiechem?
Odpowiedz
Ja stosuję paski. Jak osiągnę zamierzony efekt to myję zęby pastą podtrzymującą ten efekt wybielenia. A Ty czego stosowałaś? Obawiam się że raczej tego kolorytu zęba już nie zmienisz, szczególnie, jeśli to wynik tego urazu.
Odpowiedz
Pomyśl może o implantach zębowych, takich jak te - kraków implanty. Dobrze dobrany implant nie będzie się wyróżniał na tle innych zębów, będzie trwały, nie będziesz ograniczona jeśli chodzi o jedzenie. Musiałabyś się tylko umówić na konsultacje, aby dowiedzieć się szczegółów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości