Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Randka w eleganckiej restauracji
Hej! Wybieram się na randkę w ciemno. Umówiliśmy się w eleganckiej restauracji. Nie wiem jak się ubrać. Myślałam o takiej stylizacji jak na sylwestra. Załączam zdjęcie. Co powiecie?

Odpowiedz
Cześć. Piękna stylizacja, ale chyba zbyt elegancka jak na wyjście do restauracji. Zresztą na salach restauracyjnych jest często zimno i tylko niepotrzebnie zmarzniesz Smutny  Lepiej załóż bardziej zakryta sukienkę, mniej balową - na przykład taką:

Załączone pliki Miniatury

Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już chyba przesadziłam  Język
Odpowiedz
Patka ogarnij - co to za zdjęcie? Nie widać tego co masz na sobie. Bardziej bym powiedziała, że reklamujesz komplet biżuterii i to niezbyt modnej. Na randkę ubierz się ładnie, kobieco, ale nie tandetnie. Teraz jest zimno więc sukienka bez ramiączek odpada. Ewentualnie dobierz sweterek. Ja bym osobiście poszła w jakiejś tunice, długim łańcuszki do tego, wysokich butach za kolano i kurtce skórzanej. Nie wiesz co to za koleś nie wiesz jaki styl preferuje.. czy wiesz? Widziałaś go w ogóle?
Odpowiedz
Przecież napisała, że to randka w ciemno. A założeniem takiej randki jest to, że się nie znają. I moim zdaniem niepotrzebnie wyjeżdżasz z tak mocną krytyką [Obrazek: angry.gif] ... Ludzie, bądźmy dla siebie milsi - w końcu jesteśmy na tym forum jak jedna wielka udzielająca sobie porad rodzina... [Obrazek: rolleyes.gif]
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już chyba przesadziłam  Język
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości