Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciepła moda
Witajcie dziewczęta. 

Ponieważ jesień w pełni, a zima nadchodzi wielkimi krokami, chciałabym żebyśmy w tym wątku powymieniały się pomysłami na to jak wyglądać dobrze i modnie w zimne dni żeby nie zmarznąć. Co sądzicie o wełnianych swetrach typu oversize. I mam pytanie skierowane do Panów  Wywracanie oczami - czy podobają wam się dziewczyny w golfach?  Pozdrawiam cieplutko znad kubeczka gorącej czekolady
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już chyba przesadziłam  Język
Odpowiedz
Ja osobiście nie przepadam za tymi wszystkimi porozciąganymi swetrzyskami. Bardziej podobają mi się eleganckie kardiganki. Zima to nie powód żeby przestać wyglądać elegancko i kobieco, a w takim wielkim swetrze mało kto prezentuje się pociągająco. Lepiej już kupić sobie wyłaniany sweterek czy nawet jakąś elegancką marynareczkę. Zimy nie są znowu takie ciężkie...
Życie człowieka jest jak życie stolarza. Człowiek żyje, żyje i umiera. I tak samo jest z człowiekiem. 

~Paulo Coelho
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to jestem typem wiecznej zmarzliny, więc gdy tylko robi się chłodniej zaczynam ubierać się warstwami, w konsekwencji czego pod koniec zimy przypominam Bukę z Muminków. To właśnie ja ubieram te wszystkie porozciągane swetry i wełniane narzutki. Po prostu kocham ciepełko i nienawidzę zimna. Mój chłopak uważa, że to słodkie Uśmiech Uśmiech
Rodzi nie tylko matka dziecko, lecz także dziecko matkę  Serce
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości