Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uczulenie na słońce
Witam, 
Mimo, że sezon letni się powoli kończy mnie nadal męczy dolegliwość związana z mocnym uczuleniem na słońce. Myślała, że jesienne promienie nie będą mi szkodziły, jednak kłopot pozostał.
Odpowiedz
Hej, 
To uczulenie pojawiło się nagle, czy zdarzało się już wcześniej? Może to wina zmiany diety, a nie słońca.
Odpowiedz
(10-07-2016, 04:31 PM)Ślicznotka napisał(a): Hej, 
To uczulenie pojawiło się nagle, czy zdarzało się już wcześniej? Może to wina zmiany diety, a nie słońca.

Dieta pozostałą ta sama. Zauważyłam, że jak wystawiam twarz na słońce to po krótkiej chwili robią mi się zaczerwienienia i wypryski. Wcześniej nie miałam takich problemów. Dopiero od tego lata.
Odpowiedz
Czasami tego typu objawy dotyczą reakcji słońca z kosmetykami. Nie kupowałaś jakiegoś nowego kremu do twarzy?
Odpowiedz
Nie. Kosmetyki mam te same od lat. Nie przepadam za zmianami Uśmiech
Odpowiedz
Myślę, że trudno będzie ustalić co jest przyczyną. Powodów może być mnóstwo. Niektóre nawet bardzo poważne. Lepiej się zbadaj.
Odpowiedz
Wyczytałam, że mogą pomóc domowe sposoby w stylu okładów z mleka, ogórka, czy jogurtu naturalnego. Myślę, że wypróbuje, a jak to nie pomoże to odwiedzę dermatologa.
Odpowiedz
(10-07-2016, 04:37 PM)Słoneczko napisał(a): Wyczytałam, że mogą pomóc domowe sposoby w stylu okładów z mleka, ogórka, czy jogurtu naturalnego. Myślę, że wypróbuje, a jak to nie pomoże to odwiedzę dermatologa.

Koniecznie daj znać jakie są efekty takiej domowej terapii Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości