Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki naturalne
Ktoś na forum zna może jakieś fajne naturalne kosmetyki. Chodzi mi szczególnie o takie propozycje, które zostały sprawdzone, a nie o jakieś internetowe cuda na kiju.
Odpowiedz
(10-07-2016, 04:40 PM)Ślicznotka napisał(a): Ktoś na forum zna może jakieś fajne naturalne kosmetyki. Chodzi mi szczególnie o takie propozycje, które zostały sprawdzone, a nie o jakieś internetowe cuda na kiju.

Ja używałam toniku z oczarem wirginijskim. Wiem brzmi egzotycznie, ale jest prosty do wykonania. Wystarczy szklanka mocnej herbaty, łyżka octu jabłkowego i łyżka alkoholu oraz jedna szklanka hydrolatu oczarowego.
Odpowiedz
Przepis brzmi trochę ekstremalnie. Gdzie w ogóle dostać ten hydrolat oczarow? 
Odpowiedz
Sklepy internetowe mają tego sporo. A sam tonik powstaje poprzez zmieszanie składników, a później musimy go nakładać na twarz. Fajnie się sprawdza na tłusta skórę, do usuwania makijażu i na trądzik.
Odpowiedz
(10-07-2016, 04:46 PM)Słoneczko napisał(a): Sklepy internetowe mają tego sporo. A sam tonik powstaje poprzez zmieszanie składników, a później musimy go nakładać na twarz. Fajnie się sprawdza na tłusta skórę, do usuwania makijażu i na trądzik.

Poszukam, popróbuje. Dzięki wielkie Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości