Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy szpilki wychodzą z mody?
Kocham szpilki miłością prawdziwą i absolutną Serce  . Ostatnio jednak wybrałam się na zakupy, a tam same szerokie obcasy... To jest koszmar, w żadnych innych butach noga nie prezentuje się tak dobrze, jak w szpilce. Czy szpilki nie są już trendy?
Odpowiedz
Szpilki chyba nigdy nie wyjdą z mody,a aj byłam ostatnio w kilku sklepach w galerii z tych "lepszych" i w każdym widziałam klasyczne szpilki. Myślę, że na szerokim obcasie jest więcej modeli w niektórych sklepach, ponieważ są one zwyczajnie wygodniejsze i więcej kobiet je kupuje do chodzenia na co dzień Uśmiech
Życie człowieka jest jak życie stolarza. Człowiek żyje, żyje i umiera. I tak samo jest z człowiekiem. 

~Paulo Coelho
Odpowiedz
(10-07-2016, 09:38 PM)Norika napisał(a): Kocham szpilki miłością prawdziwą i absolutną Serce  . Ostatnio jednak wybrałam się na zakupy, a tam same szerokie obcasy... To jest koszmar, w żadnych innych butach noga nie prezentuje się tak dobrze, jak w szpilce. Czy szpilki nie są już trendy?

Szpilek jako takich nie noszę, ale to przez to że nigdy się nie nauczyłam w takich chodzić. Też ubolewam nad tym co jest ostatnio w sklepach. Te szerokie obcasy wyglądają ohydnie... Ale na szczęście szpili zawsze gdzieś kupić można. Jeśli szukasz dobrych sklepów to zapraszam na priv ostatnio widziałam cudowne czerwone szpilki na internecie Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości