Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o modzie na hippie
Hej, 

królowała nam przez całe lato i jesień i wszystko wskazuje na to, że w zimie również porządzi. Co więc sądzicie o powrocie stylu hippie? W tym wątku zachęcam do dyskusji.  [Obrazek: wink.gif]

Ja osobiście KOCHAM te wszystkie frędzelki, kapelusze, piękne opaski na włosy i wzorzyste sukienki. Jedyne co mi się nie podoba to buty na wysokiej koturnie i takich an pewno bym sobie nie sprawiła  [Obrazek: confused.gif]
Odpowiedz
Jakoś mnie ta moda irytuje... Może dlatego, że widzę w niej coś nieszczerego. Hippie to był styl życia, sposób patrzenia na świat, pokój, miłość, rock&roll, a nie jakaś głupia moda dla dzieciaków kupujących w HMach. To, co sprzedaje się jako hippie dzisiaj to straszny kicz, kapelusze frędzlami, jakieś dziwne wzorki. Ech świat zmierza donikąd...
Rodzi nie tylko matka dziecko, lecz także dziecko matkę  Serce
Odpowiedz
A w ogóle jest jeszcze moda na hippie? Myślałam, że to już dawno zapomniany trend...
Odpowiedz
No to chyba nie wychodziłaś od dawna z domu... Przecież jak się tylko przejdzie człowiek po galeriach to wszędzie było hippie, aż do czasu jak zaczęli zmieniać kolekcje na zimową Uśmiech
Życie człowieka jest jak życie stolarza. Człowiek żyje, żyje i umiera. I tak samo jest z człowiekiem. 

~Paulo Coelho
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości