Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ładny uśmiech
Nie wiem czy dobry dział, ale ... Od dawna chodzę ze złamanym zębem. Niby nie jest to specjalnie widocznie, bo to piątka, ale przy już dawno sie szeroko i swobodnie nie usmiechałam. Zastnawiam się czy coś takiego da się jakoś "załatać" czy tylko ratuje mnie implant? Wiem, że implant to na pewno wygodna, ale z tego co czytałam nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Odpowiedz
Mój kuzyn ukruszył sobie jedynke. Lekarz mu normalnie dokleił ten ułamany kawałek. Jak się dobrze przyjrzeć to widać, że ten kawałek nie jest taki sam jak ząb, ale na pewno wyglada to lepiej niż brak zęba. Nie wiem czy na piątce da się tak zrobic, bo jednak te zęby tylne są dużo grubsze i większe. Ja tam jestem sceptycznie do implantów nastawiona, w końcu to zawsze ciało obce.
Odpowiedz
Mnie niestety ratowało tylko wstawienie implanta. Zabieg wykonał bardzo doświadczony lekarz i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ząb wygląda naturalnie i praktycznie nie różni się od pozostałych. Chyba najlepiej będzie jak doradzisz się właśnie lekarza bo wiadomo ze kazda sytuacja wyglada troche inaczej
Odpowiedz
A mogłabyś mi podać namiary na tego lekarza?
Odpowiedz
Jasne. Informacje możesz znaleźć na tej stronie www.dentalpark-krakow.pl jest tam i cennik i zakres usług. Jak widać ma też całkiem sporo dobrych opinii.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości