Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się pozbyć blizn po cesarce
Witam wszystkie szczęśliwe forumowe mamy  

Dwa lata temu na świat przez cesarskie cięcie przyszedł mój ukochany synek, Maksiu. Niestety mnie poza cudowny dzieckiem z tego wydarzenia pozostały niechciane pamiątki - mam oczywiście na myśli szpecącą brzuch bliznę...  Wiem, że niektóre kobiety traktują ją jako symbol swojej siły, ale mnie ona najzwyczajniej w świecie wydaje się nie estetyczne. na plaży mam wrażenie, że wszyscy się na nią gapią. Słyszałam, że obecnie jest kilka sposobów na pozbycie się tego typu problemu, ja osobiście skłaniam się ku laserowi... Czy jest tutaj ktoś, kto przeszedł jakikolwiek zabieg usunięcia blizny i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami oraz podać koszty takiego zabiegu, a co najważniejsze powie, czy to faktycznie działa i blizna znika?

Będę wdzięczna za pomoc w pozbyciu się problemu i podjęcie decyzji, którą metodę wybrać...
Życie człowieka jest jak życie stolarza. Człowiek żyje, żyje i umiera. I tak samo jest z człowiekiem. 

~Paulo Coelho
Odpowiedz
Ja osobiście zdecydowałabym się raczej na kremy czy plastry, które z czasem zredukują widoczność blizn, a nie na inwazyjne zabiegi. Zwłaszcza, że nie wiesz czy nie zajdziesz znowu w ciąże, która ponownie nie zakończy się cesarskim cięciem... Wtedy cała kasa na marne? Lepiej skorzystać z tańszych metod, które po prostu wybiela bliznę. Pamiętaj - nie masz się czego wstydzić, to dowód twojego poświęcenia i siły! Uśmiech
Rodzi nie tylko matka dziecko, lecz także dziecko matkę  Serce
Odpowiedz
Ja zrobiłam sobie laserowa korektę blizny po cc i jestem zadowolona z efektu. Blizna zniknęła niemal całkowicie. Musisz być jednak przygotowana na co najmniej kilka wizyt w gabinecie, jedna sesja rzadko jest skuteczna. Stopniowo blizna się rozjaśnia i staje się niewidoczna. Ja polecam, mimo że wydalałam na to praktycznie równowartość moich dwóch wypłat. Ale pewność siebie i swojego ciała jest dla mnie warta znacznie więcej... Uśmiech
Jestem słodka - daję niebo  Anioł
Jestem gorzka - daję piekło  Zły
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości