Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki dla alergika
Hej, czy są tutaj inne dziewczyny, które tak jak ja wyjątkowo alergicznie reagują na większość substancji zawartych w popularnych kosmetykach? Może w tym wątku powymieniamy się markami i domowymi sposobami na dbanie o skórę, bez wywoływania wysypki trwającej tydzień... 
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już chyba przesadziłam  Język
Odpowiedz
Hejka, polecam gorąco AA, są hipoalergiczne i w ogóle super. Moja cera jest po nich ładniejsza, zdrowsza i co najważniejsze nie jest zaczerwieniona. Poza tym zawsze sprawdzam skład, im krótszy, tym lepszy. Unikam kosmetyków o intensywnym zapachu, takie zawsze, ale to zawsze mnie uczulają. Płacz
Odpowiedz
Hej dziewczyny doskonale was rozumiem. Również mam taki sam problem - moja wyjątkowo wrażliwa skóra reaguje alergia na chemiczny skład kosemtyków. Dlatego ja zaczęłam chodzic po sklepach typu ECO, BIO, gdzie często znaleźc można kosemtyki ze stuprocentowo naturalnym składem. Wyjątkowo dobrze działa na mnie naparstek i czarnuszka. Jeżeli chodzi o zwykłe kosemtyki, bo niestey nie wszystko da się znaleźc w wersji naturalnej, zawsze używam tych z serii hypoalergicznych - ostatnio znalazłam nawet cienie do powiek i tusz do rzęś z tej serii. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości