Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peeling też dla mężczyzn?
WitajcieUśmiech Trochę mi głupio o tym pisać, ale już sam nie wiem jak sobie radzić z moją cerą. Korzystałem już chyba ze wszystkich kosmetyków do cery trądzikowej i z przebarwieniami, ale te pryszcze cały czas wracają. Myślicie, że powinienem rozważyć umówienie się na jakiś peeling enzymatyczny czy coś w tym rodzaju?
Odpowiedz
hmm może i warto spróbować. Chociaż ja na Twoim miejscu wybrałabym się do apteki i poprosiła o tabletki. A najlepiej idź do dermatologia, skoro mówisz, ze nie możesz sobie z tym poradzić. Nie wiadomo co tak naprawdę jest przyczyną Twoich problemów z cerą, a takich peeling może nawet zaostrzyć Twój stan. Mam nadzieję, że pomogłam
Rodzi nie tylko matka dziecko, lecz także dziecko matkę  Serce
Odpowiedz
Facet też powinien dbać o skórę, więc peelingi i inne zabiegi jak najbardziej tak, ale Twój problem może być znacznie poważniejszy HaniaXXX ma rację - przyda Ci się wizyta u dermatologa.
[Obrazek: przez-zycie-trzeba-przejsc-z-godnym-przy...em-oka.jpg]
Odpowiedz
To zależy ile masz lat, tak do 25 to jeszcze można uznać za normę, potem same znikają, ale jeśli masz duży i brzydki trądzik to się nawet nie zastanawiaj, tylko uderzaj do dermatologa, pod co się zadręczać Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości