Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak o siebie zadbać zimą
Zima zbliża się już wielkimi krokami a ja już się zaczynam zastanawiać czy nie powinnam lepiej zaopatrzyć swojej kosmetyczki. Powiedzcie czy Wam też przy mrozach pękają usta i wysusza się skóra? Podobno to właśnie niska temperatura powoduje przesuszanie się i podrażniania skóry. Myślicie, że posmarowanie się tłustym kremem wystarczy?
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia wiem, że jak ma się tłustą cerę to najlepiej używać kremu, który w składzie ma masło shea. Podobno jest bogate w witaminy A i E, a do tego posiada naturalne filtry UV. Mnie pomagaUśmiech A na spękane usta można sobie położyć nawet taką domową maseczkę z miodu, bo przecież te pomadki z drogerii i tak nic nie dają...
Odpowiedz
Ja swoją cerę naczynkową zabezpieczam przed zimą na długo przed tą porą roku. Co wieczór wcieram przed snem czysty olejek arganowy. Idealnie zabezpiecza to moją skórę przed mrozami w zimie. Język Dawniej używałam na mrozy kremu dla narciarzy, ale strasznie się po nim świeciłam. Teraz już tego nie robię. Dodatkową ochronę da podkład, zawsze do niego wracam zimą. Latem pozostaję przy kremie bb. Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości