Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nawilżenie twarzy
Oczywiście w zimie skóra bardzo szybko wysycha czy to od mrozu czy kaloryfera. Niebawem zima nastanie na dobre i zacznie się mój okres, gdzie moja twarz będzie podrażniona. Używałam często kremów nawilżających, jednak wiele one nie dają. Co gorzej strasznie się po nich pocę na twarzy. Znacie może jakieś inne rozwiazanie, albo jakieś kremy które nawilżą mi skórę, ale równocześnie szybko się wchłonią i nie będą mi ściagąć skóry.
Odpowiedz
Popełniasz błąd używając kremów nawilżających zimą. Jeśli temperatura na dworze spada poniżej 10 stopni Celsjusza powinno się używać tłustych kremów. Spróbuj, a się przekonasz. Jak jest wyjątkowy mróz to ja kupuje taki specjalny kremik dla bobasów, który ma działanie ochronne przed złymi warunkami pogodowymi. Polecam Uśmiech
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już chyba przesadziłam  Język
Odpowiedz
Hejo, te dla bobasów niekonieczne są dobre. One tak naprawdę robią pierzynkę na twarzy, a nie mają właściwości odżywczych. Można je nakładać, ale człowiek się maga świeci i w ogóle wygląda to nieestetycznie. Można używać kremów nawilżających na dzień, ale jak pokryje się je dodatkową warstwą np. podkładu. Ale co z tymi osobami co nie używają go. Huh Szczerze to nie wiem.  Zawstydzony
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości