Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatki do sukni ślubnej
Podzielcie się dodatkami, które są modne w tym roku. Mnie się bardzo podobają dodatki w postaci biżuterii z pereł. Bardzo elegancko to wygląda i komponuje się ślicznie.

Fajnie też wyglądają poduszki w kształcie serduszek i innych falbanek, które mogą robić za ciekawy wystrój sali weselnej czy nawet limuzyny.

Na internetach widziałam stylizację z bardzo prostym welonem, który trzymał sie na cieniutkej opasce z diamencikami. Wyglądało to uroczo. Lubię takie delikatne dodatki, które nie obciążają i nie odwaracają uwagi od samej sukni.

A jakie dodatki Wy znacie, mieliście na swoim ślubie lub zamierzacie mieć?
Odpowiedz
Mnie najbardziej podobają się takie delikatne ślubne diademy, które sprawiają, że panna młoda wygląda jak prawdziwa księżniczka. Sama taki założyłam na mój ślub dwa lata temu i naprawdę czułam się wyjątkowo. Podobają mi się takie delikatne bransoletki na nogę, które błyszcza się jak panna młoda wiruje w tańcu. Uważam, że naprawdę uroczo to wygląda Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
Mnie osobiście podoba się najnowszy trend do zakładania takich bardziej sportowych butów na weselu, żeby się dobrze tańczyło np. białych tenisówek czy nawet balerinek. Moim zdaniem uroczo to wygląda no i panna młoda może dać czadu na parkiecie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości