Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalosze - hit czy kit
Moje drogie! Jesień za oknem, chlapa na ulicach. Postanowiłam więc, ze kupię sobie kalosze Serce   Ale nie chciałam takich prostych i czarnych, co to wyglądają niemal jak kozaki, tylko postanowiłam nieco zaszaleć. Wybrałam więc ekstrawagancki model - czerwone w zielone kwiaty. Zadowolona przyszłam do domu w moim najnowszym zakupie, atu chłopak się ze mnie śmieje, że chyba oszalałam wychodząc w tym czymś na ulicę... Taki mi nagadał, ze to obciach i w ogóle, że teraz to już sama nie wiem Niezdecydowany  Powiedzcie dziewczyny (i chłopcy) co sądzicie o takich jaskrawych kaloszach?   Niezdecydowany
Odpowiedz
Moim zdaniem założenie takich butów to zbrodnia. No chyba, że masz 5 lat i właśnie zmierzasz w kierunku przedszkola. Dorosła kobieta nigdy, nawet w najgorsza pogodę, nie powinna zakładać kaloszy
Odpowiedz
Słuchaj, nie pozwól na to żeby jakiś tam facet cie dyskredytował. To Ty chodzisz w tych butach, a nie on. Jak mu się nie podobają to to jest jego problem. Czy ty mu mówisz w co ma się ubierać i jak się czesać? No właśnie... Nie pozwól żeby facet tak tobą rządził. Tobie się podobają więc je noś i miej głęboko gdzieś, co kto sobie o tym myśli Uśmiech
Odpowiedz
Hit. Zwłaszcza te kolorowe w kwiaty, albo te czarne z eleganckimi dodatkami - miodzio.
[Obrazek: przez-zycie-trzeba-przejsc-z-godnym-przy...em-oka.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości