Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zupełnie nowy styl
Jeszcze niedawno byłam taką cichą, szarą myszką. Mój mąż praktycznie przestał mnie dostrzegać i uciekł do nowszej, młodszej i piękniejszej. Na początku byłam zrozpaczona i kompletnie się załamałam. Z czasem zaczęłam patrzeć na rozpad naszego związku jak na kolejną szansę daną mi od losu. Pewnego dnia stanęłam przed lustrem i uważnie się sobie przyjrzałam. No tak - przygarbiona szara mysz dobiegająca czterdziestki. "Koniec z tym!", pomyślałam. Swoje kroki skierowałam do najlepszej przyjaciółki, która poleciła mi stylistę. Zaczęłam od zmiany fryzury - przefarbowałam mój mysi kolor na piękny blond. Potem, po konsultacji z pewną panią stylistką, zmieniłam styl na dużo bardziej kobiecy. Zainspirowały mnie zwłaszcza lata 60 i serial Mad Men. Efekty możecie podziwiać na załączonych zdjęciach. Co o tym sadzicie, Panie i Panowie? 

Załączone pliki Miniatury

Jestem słodka - daję niebo  Anioł
Jestem gorzka - daję piekło  Zły
Odpowiedz
Moim zdaniem wyglądasz OBŁĘDNIE Uśmiech. Wspaniale, że zdecydowałaś się na taką przemianę. Były
mąż musi być zrozpaczony hehe. Te lata 60 wspaniale podkreślają twoją urodę, na pewno ustawia się tam do ciebie kolejka adoratorów :*
Życie człowieka jest jak życie stolarza. Człowiek żyje, żyje i umiera. I tak samo jest z człowiekiem. 

~Paulo Coelho
Odpowiedz
Pati jestem fanką Twojego nowego stylu Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości