Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty biegacza
Hejo hejo, witam was sportowe świry. Wywracanie oczami W tym wątku chciałabym żebyśmy powymieniali się spostrzeżeniami na temat butów sportowych, szczególnie tych do biegania. Temat jest ważny, bo ostatnio podczas mojego porannego joggingu widziałam jak jakaś dziewczyna biega w trampkach. Rozumiecie to? W TRAMPKACH. Ech Zły

No więc tak - jak sądzicie, która marka najbardziej dba o stopy biegaczy? Czy kiedykolwiek próbowaliście biegać w tych butach z całkowicie elastyczną podeszwą? Ja zawsze zwracam uwagę na to, czy buty są z przewiewnego materiału i spocona stopa nie będzie się w nich ślizgać. A wy na co zwracacie uwagę, bracia i siostry biegacze? Cwaniak
Odpowiedz
Ja zwracam przede wszystkim uwagę na sznurówki. Raz kupiłam buty, w których nie dało się, no po prostu nie dało się zawiązać sznurówek tak żeby się po 10 minutach truchtu nie rozwiązały :< Nie polecam butów z elastyczną podeszwą, zwłaszcza do biegania po asfalcie. U mnie za to sprawdzają się te w połowie wykonane z siateczki. Ostatnio, nie chwaląc się, przebiegłam w takich maraton Uśmiech Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości