Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facet dbający o urodę
Witam serdecznie.

Chciałbym, aby w tym wątku dbający o siebie mężczyźni mogli wymieniać się poradami dotyczącymi dbania o urodę. Napiszcie jakich kosmetyków używacie i jakim zabiegom pielęgnującym się poddajecie. Ja zacznę używam przede wszystkim kosmetyków z serii Men, ale nie boję się przyznać, ze środki do pielęgnacji twarzy podkradam mojej dziewczynie. Zauważyłem że są one dużo skuteczniejsze i przestałem mieć jakiekolwiek problemy z trądzikiem  [Obrazek: blush.gif]
Odpowiedz
Brawo Ty! Dziewczyna musi być z Ciebie dumna Duży uśmiech Tak trzymać! kciuk w górę
Odpowiedz
Osobiście od czasu do czasu korzystam z usług kosmetyczki, mówcie co chcecie, ale dzięki temu mam zadbaną cerę i czuje się zrelaksowany.
Odpowiedz
Do tej pory byłem sceptyczny w sprawie takich wizyt u kosmetyczki, ale teraz wydaje mi się to całkiem normalne. Nie ma w tym nic dziwnego, że facet chce podobać się sobie i innym...
Odpowiedz
Też tak uważam, facet też człowiek i kosmetyczka też mu się czasem przydaje. A już na pewno przydałaby się tym z nas, którzy mają włosy na plecach... albo brzydkie, nierówne paznokcie, albo popękane stopy, albo... mogę tak jeszcze długo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości