Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszane uczucia jeśli chodzi o falbany
Cześć dziewuchy!

Właśnie wróciłam z mojej cotygodniowej wyprawy po sklepach Cwaniak . Ogólnie rzecz biorąc podobają mi się tegoroczne propozycje projektantów na sezon jesień/zima. Mam mieszane uczucia tylko co do jednego ze zdaje się wchodzących trendów. Mianowice co do wyrazistych falban w stylu retro. Zdezorientowany Zwłaszcza, ze niektóre z nich przypominają bufiaste rękawy, modne za czasów Ani z Zielonego Wzgórza xD
Na wszelki wypadek oczywiście kupiłam sukienkę i bluzkę z tego typu falbaną Oczko , ale jakoś nie do końca przekonuje mnie ta moda. A wy kochane co sądzicie? 

Buziaczki  Serce
Odpowiedz
Ja tam uważam, ze takie falbanki i bufiaste rękawy są słodkie - tylko trzeba je z umiarem ze sobą zestawiać - jak falbanka na koszulce to już prosta spódnica i odwrotnie Uśmiech
Życie człowieka jest jak życie stolarza. Człowiek żyje, żyje i umiera. I tak samo jest z człowiekiem. 

~Paulo Coelho
Odpowiedz
Mnie również te falbanki i koronki, które w tym sezonie nam oferują sieciówki wydają się strasznie kobiece i niesamowicie przypadają mi do gustu
Odpowiedz
Falbany to jakiś mini koszmar, od razu kojarzą mi się te wszystkie arystokratki z przeszłości. No i pamiętajmy, że nie wszystkim pasują. Drobna kobieta pod falbankami zginie, a duża, będzie jeszcze większa.

Co innego koronka, uważam, że jest mega seksi Oczko
Odpowiedz
Mnie falbany przywodzą na myśl ciastka z dużą ilością kremu, krem wylewa się z takiego np. eklera i robi się taka falbana. Jak widzę ludzi w falbanach to mam to samo skojarzenie...
[Obrazek: przez-zycie-trzeba-przejsc-z-godnym-przy...em-oka.jpg]
Odpowiedz
Falbany - okropny relikt przeszłości...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości