Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sukienki do noszenia na codzień
Witajcie moje panie, chciałam zachęcić was do noszenia sukienek i kobiecego wyglądu na co dzień. Na ulicach polskich miast niezmiernie rzadko widuje się dziewczęta i kobiety w sukienkach, a szkoda. W sklepach znaleźć można sukienki do noszenia na co dzień - uszyte z ciepłych i wygodnych materiałów, które spokojnie można założyć do pracy czy na rodzinną kolację.  Czy nosicie sukienki od tak, bez specjalnej okazji? 
Jestem słodka - daję niebo  Anioł
Jestem gorzka - daję piekło  Zły
Odpowiedz
Jak dla mnie noszenie sukienek na co dzień jest całkowicie niepraktyczne - wolę się ubierać bardziej na sportowo. Zwłaszcza, że do takiej kiecki to pewnie trzeba zaraz buty na obcasie i w ogóle. I potem jak tramwaj ci ucieka to co najwyżej możesz mu pomachać na pożegnanie. Poza tym w sukienkach jest jednak zimno, można sobie przeziębić pewne ważne partie no i rajstopy łatwo potargać. Dziękuję obsatnę przy moich dżinsach albo legginsach, nie potrzebuję sukienki żeby pamiętać jakiej płci jestem Język
Odpowiedz
Och tak! Ja praktycznie codziennie nosze sukienki, czuję się w nich wyjątkowo atrakcyjnie i kobieco. Mam całą szafę pełną właśnie takich sukienek na co dzień o jakich pisze. Aha, milosniczko_biegania, wcale nie trzeba koniecznie zakładać niewygodnych szpilek - możesz założyć pantofle czy balerinki a nawet tenisówki i też wygląda to dobrze.

Czuję Pati, że jesteś moją bratnia duszą Anioł
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już chyba przesadziłam  Język
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości