Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wybrac podkład do twarzy
Zdarzyło Wam się źle dobrać podkład do twarzy? Efekt maski nie jest Wam obcy? Ja niestety wiem coś o tym. Na szczęście już się trochę podszkoliłam w tym temacie i chętnie się z Wami podzielę swoimi uwagamiUśmiech

Po pierwsze podkład zawsze! wybieraj pod kątem rodzaju cery. Musisz zatem rozpoznać czy masz skórę tłustą, suchą czy naczyniową. Dla cery suchej najlepiej sprawdzą się podkłady nawilżające, dla tłustej te beztłuszczowe. I jeszcze jedna uwaga - panie po 35 roku życia raczej powinny unikać podkładów matujących, bo wszystkie zmarszczki się tak uwypuklająSmutny

Po drugie dobrze dobrany podkład to taki, którego nie widać. Jego zadaniem jest odświeżenie koloru twarz. Jeśli masz jakieś drobne przebarwienia, to zawsze możesz je tez zatuszować korektorem.

Po trzecie musisz tez określić czy masz jasną czy ciemną tonację skóry. Jeśli sama nie możesz rozstrzygnąć, to zawsze możesz skonsultować się z kosmetyczkąUśmiech
Odpowiedz
Dzięki za wskazówki. Ale w takim razie czy ktoś może mi wyjaśnić jak prawidłowo powinno się aplikować taki fluid? Lepiej to robić gołą ręką czy jednak przez te specjalne gąbeczki? Jakie jest Wasze zdanie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości