Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wygląd - nowe życie
Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że w to co się ubieram i jak wyglądam nie ma większego znaczenia. No cóż byłem w błędzieUśmiech Wszystko wyszło na jaw w momencie, kiedy zacząłem szukać pracy. Studia skończyłem z dobrym wynikiem i odbyłem już kilka bezpłatnych staży - także jakieś doświadczenie miałem. A i tak długo nie mogłem znaleźć pracy.

Dopiero siostra doradziła mi, że powinienem zmienić coś w swoim wyglądzie. Na początek obciąć włosy a potem zmienić garderobę. W mojej szafie pojawiło się więcej koszul i dopasowanych spodni. Chociaż miłość do sportowych butów jednak ze mną została, ale podobno teraz takie zestawy są modneUśmiech Ku mojemu zdziwieniu zmiana wyglądu faktycznie otworzyła mi wiele furtek do kariery zawodowej. Nie ma się zatem czego baćUśmiech
Odpowiedz
Brawo TY! Najważniejsze to znaleźć w sobie motywację do zmiany. Z własnego doświadczenia wiem, że czasami trudno się zdecydować na zmianę wyglądu. Ja przez wiele lat myślałam, że najlepiej pasują mi długie, ciemne włosy...aż w końcu odważyłam się je obciąć i przefarbować na rudo. I to był strzał w 10!
Odpowiedz
Stary, zastanawiam się jak Ty chodziłeś ubrany na te rozmowy... Pytanie, czy to nowy wygląd dał Ci sukces, czy może większą pewność siebie, a ona pozwoliła Ci przekonać do siebie pracodawcę Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości